Podłogi wykonane z deski bambusa cechują się niepowtarzalnym wyglądem

2 lipca, 2021 0 Comments

Co położyć na podłogę w naszym domu? Czy lepsza w tym wypadku okaże się deska lakierowana, warstwowa, lita, olejowana, a może podłoga bambusowa, która jest ostatnio hitem? Podłogi z deski bambusowej cechują się wyjątkowym designem, i niespotykaną twardością. Unikalne wybarwienia nadają wnętrzom oryginalnego charakteru.

Wysoka jakość materiału zagwarantuje domownikowi ogromną satysfakcje z zastosowania bambusowej podłogi przez wiele lat. Tego rodzaju podłogi są bardzo proste do zamontowania, a dzięki użyciu konserwujących środków ekologicznych utrzymanie w dobrym stanie podłogi to czysta przyjemność. Towar do produkcji tej podłogi pochodzi z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa cechuje się wysoką gęstością a ponadto wytrzymałością, są one ponad dwukrotnie bardziej wytrzymałe niżeli tradycyjne drewniane podłogi. Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki , która opiera się na pokryciu desek kilkoma warstwami specjalnego lakieru, deski bambusowe odporna jest na ścieranie. Zarówno unikatowy design jak i wysoka trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko wyjątkowa przyjemność dla Twoich stóp lecz również dla portfela. Biorąc pod uwagę materiał wykorzystany do produkcji bambusowej podłogi, przy działaniu wilgoci materiał ciągle kurczy się lub rozszerza.

Dlatego powinno się zabezpieczyć taki materiał przed uszkodzeniami, stosując do tego polecane środki do pielęgnacji. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując odpowiednie działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie kurzy, czy też piachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *