Kupowanie ubrań

26 grudnia, 2021 0 Comments

To, że znalazłeś idealną parę dżinsów, nie oznacza, że musisz je zakupić w sklepie. O ile nie masz pewności, jak znaleźć swój rozmiar oraz zakupić najwyższą jakość, istnieje zwykły metodę, ażeby się o tym przekonać.
Jeżeli już masz maszynę do szycia, chwyć nożyczki i natnij materiał po obu portalach dżinsów, aż będzie wystarczająco luźny, żeby istnieje możliwość go było zdjąć. Z jednej strony mierz od jednego szwu bocznego – to będzie Twój obwód w talii.
Drugi pomiar będzie od prawej strony miejsca, w którym znajdowałby się przycisk po jednej stronie. Ta liczba będzie Waszym rozmiarem bioder.
Legginsy stają się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne i modne. Ten artykuł pomoże Tobie wymyślić najmocniej stylowe sposoby na stylizację pary obcisłych dżinsów z kardiganem oraz innymi przedmiotami.
Noszenie swetra na obcisłych obcisłych dżinsach to najczęstszy typ stroju, który jest niezmiernie łatwy do ułożenia. Nic zaskakującego, biorąc pod uwagę, że dzisiaj istnieje mnóstwo możliwości noszenia legginsów, ponieważ w
bardzo wielu sytuacjach
łączy się je ze wam, od T-shirtów, bluzek a także swetrów.

Czytaj dalej: modablog.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *